ОҒӨК (УНПК) ұйымдастырылуы.

Қазіргі таңда «Ветеринариялық клиникалық диагностика» және «Жануарлар патологиясы» кафедралары ОҒӨК төмендегі кәсіпорындармен келісім шарт жасалынған:

1.  Шымкент қаласы, ЖШС «Нур-Ай-5»

2. Шымкент қаласы, ЖШС «Амангелді»

3. «Шұбар» асыл тұқым кешені» ЖШС, Ордабасы ауданы.

4. ҚР АШМ ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті «Республикалық ветеринарлық зертхана»

5. «ОҚҒЗВС» филиалы

6. «Ветеринариялық қызмет» ҚКК

7. М.Әуезов атындағы «Ветеринариялық клиника», кіші ветеринариялық мекемелер және ветеринариялық аптекалар.

Жоғарыда көрсетілген бағыттар бойынша ОҒӨК жоспар бойынша ұйымдастырылып келеді.

Шымкент қалалық «ОҚҒЗВС» базасында оқу жоспарына және оқу кестесіне сай 1 және 2 курс студенттері таныстырма сабақтарын және оқу практикаларын өтіп келеді. «Нур-Ай-5» ЖШС-нде 5 курс студенттері «Ветеринариялық-санитариялық сараптау» пәні бойынша зертханалық сабақтарын өткізуде.

ОҚМУ–ға қарасты ветеринариялық клиникада 3-4-5 курс студенттері  «Жануарлардың ішкі аурулары», «Ветеринариялық хирургия» және  «Паразитология» пәндері бойынша студенттер жануарларды емдеу, балау, аурулардың алдын алу жұмыстары бойынша кәсіби біліктілігін жоғарлатып келеді.

Оқытушылармен студенттердің бірлесіп, ғылыми журналдарға берген  мақалаларын зертханалық тәжірибелік сабақтардың нәтижелері ретінде, курстық жұмыстарға және дипломдық жұмыстарға тақырып болып жалғасын табуда. Ғылыми зерттеу жұмысының өрнегі бар дипломдық жұмыстар тақырыбын оқу жылының басында алып, кейіннен жетекшілерімен бірге әр бөлігін күнтізбелік кесте бойынша орындады.

2019/2020 оқу жылында қаралатын

«Ветеринариялық клиникалық диагностика» кафедрасының

ОҒӨК ЖҰМЫС ЖОСПАРЫ.

2019-2020 оқу жылы.

Іс-шара

Орын-далу мерзімі

Шығыс құжаты

Жауапты орындаушы

1. Оқу жұмысы

1.1

Бірінші курс «Ауыл шаруашылығы ғылымдары жоғары мектебі» Ветеринариялық клиникалық диагностика кафедрасының мына топтарымен: АП-19-8к1, 8к2,8к3, 8к4  8р М. Әуезов атындағы университеттің «Жас кешу» тәжрибелік базасында ветеринариялық клиникасында, Шымкент «Зообағында»  жануарларды, құстарды және аңдарды  азықтандыру, күтіп-баптау жағдайымен таныстыру.

Оқу жылы бойын-да

Оқу әдістемелік кешендері

1.2

АП-15-8к1, 8к2, 8к3  тобына 5В120100 ветеринариялық медицина  мамандығы бойынша осы университеттің «Ветеринариялық клиникасында» «Ветеринарлық акушерства және гинекология» «Ауылшаруашылық малдарын қолдан ұрықтандыру» және   «Жануарлардың ішкі аурулары клиникалық балуымен»  пәндерінен дуалды оқу зертханалық сабақтарды жүргізу.

Оқу жылы бойын-да

Келісім-шарттар, ОҒӨК жұмыс жоспары

Пән оқытушылары

1.3

Ветеринариялық клиникалық диагностика кафедрасының АП-15-8к1, 8к2, 8к3,  топтарына  Оңтүстік Қазақстан ғылыми зерттеу ветеринариялық стансасы  филиалы»   «Жануарлардың ішкі аурулары клиникалық балуымен»  пәні бойынша шолу дәрістерін өткізу .

Оқу жылы бойында

Дәріс жинақтары

в.ғ.к. Ж. Қ. Тоганаев.

1.4

Ветеринариялық клиникалық диагностика кафедрасының АП-15-8к1, 8к2, 8к3,  топтарында  мемлекеттік МАК жұмыстары бойынша дипломдық жұмыстарды қорғау және тапсыру.

Сәуір-маусым 2019

Дипломдық (жоба) жұмыс,  жылдық есеп

1.5

Ветеринариялық клиникалық диагностика кафедрасының іс-тәжірибе жұмыстарына байланысты бұйрыққа сәйкес 3-ші, 4-ші және 5-ші курстарда іс-тәжірибе жұмыстарын тапсыру.

Оқу жылы бойында

2019-2019

Бұйрық, студенттердің іс-тәжірибе есептері

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары және ОҒӨК жұмысына жауапты тұлға.

1. Оқу – әдістемелік жұмысы

2.1

ОҒӨК қызметімен байланысты пәндердің оқу әдістемелік кешенін қамтамасыз етілуіне әдістемелік көмек көрсету.

Кафедра хаттамасы

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары

ОҒӨК аумағында өткізілетін сабақтардың оқу кестесі .

Оқу кестесі

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары ы

1. ПОҚ біліктілігін арттыру және стажировка

3.1

Кафедраның ПОҚ біліктілігін, «Ветеринариялық клиникалық диагностика» кафедрасының ОҒӨК базасында біліктілігін жоғарылату.

Оқу жылы

Сертиф-т, Біліктілігін жоғ.жөн-де есеп.

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары және

3.2

Жас оқытушылардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру үшін ОҚМУ базасында білімін жетілдіру.

Кафедра хаттамасы

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары және ОҒӨК жұмысына жауапты

1. Зертханалық-экспериментальді базаны дамыту

4.1

М. Әуезов атындағы университеттің «Жас кешу» тәжрибелік базасында төрт-түлік малдармен және ЖШС  «Ұлдана и К»., Шымкент қалалық «ҒЗИ»., ЖШС  «Береке»   «Узбекова и К»  шаруа қожалықтарында өнімді және өнімсіз малдардың ауруларын алдын-алу емдеу шараларымен айналысып, қолдан ұрықтандыру бекеттерінде ІМҚ-мен және қойларды қолдан ұрықтандыру пәндерінен сабақтарды және іс –тәжірибие жұмыстарын  жүргізіп оны іс жүзінде дамыту

Қыркүйек, қазан 2019-2020ж

Қызметтік хаттар

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары және ОҒӨК жұмысына жауапты

1. Ғылыми-зерттеу жұмысы

5.1

ҚР ЖАК ұсынған баспаларға, мерзімді басылымдарға және шетелдік басылымдарға мақалалар дайындау.

Мақалалар көшірмелері

5.2

Республикалық, халықаралық және басқа да ғылыми конференцияға қатысу.

Тезис және мақалалар көшірмесі

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары және ОҒӨК жауапты

5.3

ОҒӨК  базасында мамандық бойынша студенттердің дипломдық жұмыстары тақырыбы  жетекшілік ету.

Диплом жұмысы тақырыбы

Кафедра меңгерушісі, пән оқытушылары және ОҒӨК жауапты