Жетістіктер және жүлделер

Қала жастарына білім беру, Отаншылдық рухта тәрбиелеуге үлес қосып, қоғамдық жұмыстардағы белсенді қызметі үшін қала әкімі М. Әйтеновтен Аграрлық факультеттің "Су ресурстары, жерді пайдалану және агротехника"  кафедра меңгерушісі Султанбекова Парида Сынабайқызы алғыс хат алды.

Қала жастарына білім беру, Отаншылдық рухта тәрбиелеуге үлес қосып, қоғамдық жұмыстардағы белсенді қызметі үшін М. Әуезов атындағы ОҚУ әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі проректор С. Мәжінбековтен Аграрлық факультеттің « Су ресурстары, жерді пайдалану және агротехника» кафедрасының аға тәлімгері Абашев Мурат Маратович алғыс хат алды.

«Су ресурстары, жерді пайдалану және агротехника» кафедрасының т.ғ.к, доценты, аға оқытушысы Баймаханов Кенжемырза Елбасы Н.Ә. назарбаевтың «БОЛАШАҚҚА БАҒДАР: РУХАНИ ЖАҢҒРУ» атты бағдарламалық мақаласын педагогтер арасында кеңінен насихаттау мақсатында өткен «ЛИДЕР ПЕДАГОГ-2020» атты республикалық байқауға қатысып  1-дәрежелі диплом алып жеңімпаз атанды.

М.Әуезов атындағы ОҚУ «Рухани жаңғыру және Қазақстан халқы Ассамблеясы» орталығының «МИРАС» РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ АКАДЕМИЯСЫ жастар санасында денсаулық – блім – рухани қазына байлықтарын бағалау мен өркендету қағидатмен, баланың қәбілетіне қарай дарындығын дамытып, кәсіптік/техникалық  1-2 курс білім алушылары және ЖОО 1-курс студенттері арасында 2020 жылы Еліміздің «Тәуелсіздік күні» мерекесіне 29 жыл толуының орайластырып және «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында онлайн жүйеде өткен ҒЫЛЫМИ-ЗЕРТТЕУ ЖӘНЕ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ЖОБАЛАРДЫҢ бәйгесі мен дүбірлі республикалық байқауында мәдени белсенді болып, рухани санасының дамуына үлес қосқаны үшін «Су ресурстары, жерді пайдалану және агротехника» кафедрасының оқытушысы Мейірбекова Ақерке Серікбайқызы алғыс хат алды.

Қала жастарына білім беру, Отаншылдық рухта тәрбиелеуге үлес қосып, қоғамдық жұмыстардағы белсенді қызметі үшін қала әкімі М. Әйтеновтен Аграрлық факультеттің әлеуметтік және тәрбие жөніндегі декан орынбасары Сейдиров Нурбол Рыстаевич алғыс хат алды.

«НҰР ОТАН» партиясының бағдарламалық міндеттері мен шешімдерін жүзеге асыруда және игілікті істерді қолдап, белсенділік танытқаны үшін "Су ресурстары, жерді пайдалану және агротехника" кафедрасының аға оқытушысы Ахилбеков Ғалымжан Лесбекович Нұр Отан партиясының алғыс хатымен марапатталды.

Жетістікке жеткен түлектер

Cурет

Аты-жөні,тегі

Бітірген жылы